Novinky v oblasti hliníkových a plastových okien a dverí

Plastové okná SCHÜCO

Plastové okná SCHÜCO Medzi najnovšie produkty inovácií v v oblasti okennej techniky patrí profil SCHÜCO LivIng 82 MD. Plastové okná SCHÜCO LivIng 82 MD vyrábame z najnovšieho Schüco profilu, ktorý bol verejnosti predstavený na veľtrhu Fensterbau Frontale v Norimbergu r.2016.

Čítajte viac...

Vchodové dvere LuxThermo 90

Vchodové dvere LuxThermo 90 Vstupné dvere sú najdôležitejším prvkom každého domu. Majú chrániť pred chladom, dažďom a vlámaním. Sú to naše vitríny, preto musia spĺňať niekoľko požiadaviek na splnenie individuálnych očakávaní každého z nás. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli kombinovať tie najvýraznejšie značky a kvalitné panely s veľmi teplými a stabilnými dverami z hliníkových profilov.

Čítajte viac...

Teplé a Ultra teplé zimné záhrady

Teplé a Ultra teplé zimné záhrady Zimné záhrady môžu mať rôzne formy a tvary podľa želania ich užívateľov. Bezpečnosť je veľmi dôležitá záležitosť pri vytváraní záhrad. Záhradné strechy by mali byť vyrobené z hliníkových profilov určených na konštrukciu strešných prvkov. To však nie je vždy prípad. Mnoho spoločností používa okenné alebo fasádne profily, ktorých účel je úplne odlišný. Ich cena je o niečo lepšia, ale nestojí za to riziko.

Čítajte viac...

Montáž okien

Montáž okien Ak ste sa už zorientovali v technických parametroch okien ako súčiniteľ prechodu tepla alebo zvukový útlm, je potrebné zdôrazniť, že tieto dôležité technické parametre do veľkej miery ovplyvňuje kvalita montáže a tesnenia pripojovacej škáry. Ako je to v praxi?

Čítajte viac...

Prihlásenie