Späť

Teplé a Ultra teplé zimné záhrady

Zimné záhrady môžu mať rôzne formy a tvary podľa želania ich užívateľov. Bezpečnosť je veľmi dôležitá záležitosť pri vytváraní záhrad. Záhradné strechy by mali byť vyrobené z hliníkových profilov určených na konštrukciu strešných prvkov. To však nie je vždy prípad. Mnoho spoločností používa okenné alebo fasádne profily, ktorých účel je úplne odlišný. Ich cena je o niečo lepšia, ale nestojí za to riziko.

Teplé a Ultra teplé zimné záhrady

Zimné záhrady môžu mať rôzne formy a tvary podľa želania ich užívateľov. Bezpečnosť je veľmi dôležitá záležitosť pri vytváraní záhrad. Záhradné strechy by mali byť vyrobené z hliníkových profilov určených na konštrukciu strešných prvkov. To však nie je vždy prípad. Mnoho spoločností používa okenné alebo fasádne profily, ktorých účel je úplne odlišný. Ich cena je o niečo lepšia, ale nestojí za to riziko. Pred navrhnutím záhrady by sa mali robiť výpočty štruktúr zaťaženia strechy a trámov, berúc do úvahy vplyv atmosférických podmienok, najmä sneženie. Tieto výpočty majú obrovský vplyv na rozloženie nosných stĺpov, krokví a rozhodnutie o možnom použití dodatočných oceľových podperiek. Okná umiestnené na streche by mali byť dodatočne vytvrdené a / alebo bezpečné. Pred rozhodnutím o kúpe záhrady stojí za to, aby ste sa uistili, aké materiály používa dodávateľ a či bude záhrada v bezpečí. V mnohých prípadoch je len nesprávnym rozhodnutím len cena.

Pomocou našich strešných systémov Schilling 1000+, 2100 a 3000, ako aj vertikálnych stien systému Aluprof sme schopní postaviť záhrady rôznych tvarov s jednostrannými, dvojitými a viacstupňovými strechami.

Zimná záhrada - teplá:

Táto zimná záhrada bola navrhnutá pre každého, kto ju chce používať celý rok. Základnou výhodou tohto riešenia je pomer cena / výkon. Systém má dobré tepelnoizolačné vlastnosti a je esteticky príjemný. Teplá zimná záhrada vznikla kombináciou Schilling 2100+ s vertikálnymi stenami systému Aluprof MB 70.

Pomocou strechy Schilling 2100 môžeme vyrobiť jednoduchú montáž; jedna alebo dve podkrovné strechy. Systém je tepelne dobre izolovaný na každom tesnení, pásik na čap. Jeho výhodou je vysoká vytrvalosť. Použitím hliníkových profilov v krokve a dodatočnými pevnosťami je možné navrhnúť strechu veľkej veľkosti. Steny zimnej záhrady sú vyrobené na bočnom systéme Aluprof MB 70. Vďaka tomuto systému navrhujeme záhradné steny ako jednoduché fixné zasklenie, okná, balkónové dvere, vstupné dvere a sklopné a posuvné dvere. Súčasťou tohto systému sú aj výťahové a posuvné dvere HS59 a ľahké skladacie dvere na báze MB-Slide systém.

Ideálnym sledovaním každej zimnej záhrady sú rolety, siete proti komárom, okenice, okná (ktoré poskytujú dodatočné vetranie) LED osvetlenie alebo dokonca sebestačné okná, ktoré pomáhajú udržať zimnú záhradu čistú.

Zimná záhrada - ultra teplá:

Táto zimná záhrada bola navrhnutá pre každého, kto ju chce používať celý rok. Základnou výhodou tohto riešenia je výkon a maximálna tepelná izolácia pri zachovaní funkcie zimnej záhrady. Systém má výborné tepelnoizolačné vlastnosti a je esteticky príjemný. Teplá zimná záhrada vznikla kombináciou Schilling 1000+ s vertikálnymi stenami systému Aluprof MB 86.

Pomocou strechy Schilling 1000 môžeme vyrobiť jednoduchú montáž; jedna alebo dve podkrovné strechy. Systém je tepelne dobre izolovaný na každom tesnení, pásik na čap. Jeho výhodou je vysoká vytrvalosť. Použitím hliníkových profilov v krokve a dodatočnými pevnosťami je možné navrhnúť strechu veľkej veľkosti. Steny zimnej záhrady sú vyrobené na bočnom systéme Aluprof MB 86. Vďaka tomuto systému navrhujeme záhradné steny ako jednoduché fixné zasklenie, okná, balkónové dvere, vstupné dvere a sklopné a posuvné dvere. Súčasťou tohto systému sú aj výťahové a posuvné dvere HS59 a ľahké skladacie dvere na báze MB-Slide systém.

Ideálnym sledovaním každej zimnej záhrady sú rolety, siete proti komárom, okenice, okná (ktoré poskytujú dodatočné vetranie) LED osvetlenie alebo dokonca sebestačné okná, ktoré pomáhajú udržať zimnú záhradu čistú.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie