Plastové okná KBE

Plastové okná KBE

Plastové okná KBE

Štandardné profily KBE sú 5 komorový v systéme dorazového tesnenia AD so stavebnou hĺbkou 70 mm. Profily sú vyrábané iba v čistom granulátu. Okná sú konštruované podľa najnovších poznatkov a trendov vývoja a výskumu v oblasti okennej techniky. Zaručí vynikajúcu tepelnú izoláciu, vďaka ktorej majú optimálny priebeh izotermických kriviek. Veľkou výhodou je aj hlbšie drážka pre sklo, ktorá minimalizuje tepelné mosty rámčeka skla.
Plastové okná KBE ponúkajú predstih v najdôležitejších parametroch, ktoré dnes nároční stavebníci od okien požadujú. Zlepšená statika zaisťuje možnosť výroby aj veľkých plastových prvkov.

Vysoko kvalitný PVC materiál z medzinárodného chemického závodu garantuje stabilitu, funkčnosť a životnosť profilov firmy KBE. Vybrané prísady robia náš materiál odolným proti poveternostným vplyvom, tvarovo i farebne stabilným. Taktiež prispievajú k ľahkému spracovaniu. Výskum a vývoj v oblasti surovín a technológie stabilizátorov sú prvoradé úlohy dnes i v budúcnosti.

Technické parametre profilu KBE:

Vlastnosť

Norma

Hodnota/tieda

Stavebná hĺbka rámu

------

70mm

Smer otvárania

------

dovnútra

Maximálna hrúbka zasklenia

------

38 mm

Farebná úprava

------

Laminácia, Aluclip, Lakovanie

Odolnosť proti zaťaženiu vetrom

EN 12210

-

Vodotesnosť

EN 12208

-

Prievzdušnosť

EN 12207

-

Zvuková izolácia (dB)

meraním

od 35 dB

Odolnosť voči vlámaniu

EN 1627

testuje sa

Súčiniteľ prechodu tepla rámom Uf

EN ISO 10077-2

1.3 W/m²K

Súčiniteľ prechodu tepla oknom Uw

EN ISO 10077-1

1.0 W/m²K

 

Štandardné farby a textúry:

Nadštandardné farby a textúry:

Najpoužívanejšie ornamentné sklá:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie