LuxThermo 90

Vstupné dvere sú najdôležitejším prvkom každého domu. Majú chrániť pred chladom, dažďom a vlámaním. Sú to naše vitríny, preto musia spĺňať niekoľko požiadaviek na splnenie individuálnych očakávaní každého z nás. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli kombinovať tie najvýraznejšie značky a kvalitné panely s veľmi teplými a stabilnými dverami z hliníkových profilov. V dôsledku toho boli vytvorené vynikajúce dvere, ktoré sú charakterizované:

  • Nadčasový a jedinečný dizajn
  • Dokonalé tepelné
  • Najvyššia trvanlivosť a odolnosť voči použitiu
  • Vysoký bezpečnostný štandard
  • Estetika výkonu a pozornosť detailom
  • Sme presvedčení, že každý, kto hľadá dvere do svojho domova, sa riadi vyššie uvedenými kritériami výberu

Prečo hliníkové dvere LuxThermo? 

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Neexistuje žiadny iný materiál, ktorý by kombinoval toľko výhod a riešení. Hliníkové profily sú ideálne vhodné na použitie pri výrobe dverí. Vďaka svojej širokej konštrukcii a dodatočným tepelným prerušeniam dosahujú veľmi dobré tepelné parametre. Trvanlivosť materiálu znamená, že sa môžu používať roky. Je to ešte dôležitejšie, pretože sú otvorené častejšie ako napríklad okná. Okrem toho sú obzvlášť odolné voči veľkým teplotným rozdielom, vďaka čomu sa časom neohýbajú a nedeformujú. Toto je v porovnaní s inými materiálmi, ako je PVC alebo drevo, dôležitým argumentom pre ich výber. Ďalšou výhodou hliníkových dverí sú široké farby palety RAL, štrukturálne a drevité farby.

 

Štandardné vybavenie dverí LuxThermo 90

Systém: šírka rámu a krídla 90 mm, krídlo lícované s rámom dverí, dvere otváravé dovnútra, séria Plus dodatočne zateplená v ráme aj v krídle dverí, nízky prah 20mm s tepelnou vložkou  - eloxovaný.

Farebná škála: každá farba z palety RAL vzorkovníka, poprípade palety štrukturálnych farieb Tiger. Za príplatok sú možné aj atypické riešenia ako je dvojfarebné prevedenie, čo znamená iná farba z interiéru a iná z exteriéru. Taktiež je dostupná verzia nástreku farby v drevodekóre.

Lícovanie panelov: hrúbka 65 mm pre panely vjednostrannom lícovaní (Classic) alebo 90 mm pre panely obojstranne Lícované (Exclusive) všetky doplnky z nehrdzavejúcej ocele sú lícované s panelom, hrúbka pLechu panelu je 3 mm z exteriérovej strany, 1,5 mm pre model classic a 2 mm pre model exclusive z vonkajšej strany.

Sklo: štandardné trojsklo s tepelným rámikom Swiss Spacer so súčinitelom prestupu tepla Ug-o,5 W/m2K, konštrukcia spojenia: vo vnútri bezpečnostné sklo 33.1 (VSG). V strede je na výber priehľadné, Satinato, Chinchila číra, master carre, zvonka priehládné sklo.

Kovanie: lištový zámok 3-bodový GU MR2 ovládaný kľúčom, zvnútra kľučka a rozeta rozdelená v dvoch častiach z nehrdzavejúcej ocele, z vonkajšej strany rozeta zapustená do panelu a na výber v rovnakej cene sú tri typy madiel montovaných priamo na panel obdĺžnikového tvaru 40 x 200 mm z nehrdzavejúcej ocele v dĺžkach 800, 1400 a 1800 mm, štandardná vložka typu BKS s tromi kľúčmi, pánty sa skľadajú z dvoch častí s možnosťou regulácie v 3 úrovniach. Na jedny dvere sú použité 3 ks pántov vo farbe rámu a krídla dverí.

Tepelné vlastnosti a rozdelenie dverí LuxThermo 90:

  • LuxThermo 90 Plus Exlusive Ud=0,7* - dvere s panelom obojstranne zlícovaným s dodatočným zateplením (PLUS) 
  • LuxThermo 90 Exlusive Ud=0,8* - dvere s panelom obojstranne zlícovaným bez dodatočného zateplenia
  • LuxThermo 90 Plus Clasic Ud=0,8* - dvere s panelom jednostranne zlícovaným s dodatočným zateplením (PLUS)
  • LuxThermo 90 Clasic Ud=0,9* - dvere s panelom jednostranne zlícovaným bez bez dodatočného zateplenia

* Súčiniteľ prestupu tepla Ud (W/m2K) vypočítaný na základe dverí jednokrídlových o rozmeroch 1150x2150 model panelu P11 Ebur.

Technický prierez dverí LuxThermo 90:

Varianty konštrukcie dverí:

Varianty výplní:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie