Posuvné dvere

Posuvné dvere Vám prenášajú záhradu, terasu alebo balkón do domu a zaisťujú tak veľkorysú úpravu obytných priestorov. Aby boli tiež pri dodatočnej inštalácii do starších domov potrebné iba malé stavebné úpravy, je program posuvných dverí perfektne prispôsobený rôznym rozmerom a veľmi individuálnym požiadavkám. Ponúka kompletné spektrum typov konštrukcií. Tu by sme Vám chceli predstaviť naše systémy pre zdvižne posuvné dvere (HST) a paralelne posuvné výklopné dvere (PSK). Zdvižne posuvné dvere sa ponúkajú predovšetkým vtedy, keď je nutné pohybovať veľkými tabuľami skla. Krídla sú uložené na oddelených koľajniciach, pri otváraní sa jedno krídlo ľahko nadvihne a posunie do strany. Paralelné posuvné vyklápacie dvere sa hodia predovšetkým u malých priechodov a tiež balkónových dverí. Pohyblivá krídla sa jednoducho vyklopí, potom pohybujú po položenej koľajnici a posunú na stranu.

Systém zdvižne posuvných dverí HST

Stabilné viackomorové profily s hrubými stenami v najvyššej kvalite.

  • Materiál s dlhou životnosťou, odolný proti poveternostným vplyvom a vplyvom starnutia, a tiež s jednoduchou údržbou.
  • Tuhosť stien a mnoho prepážok bráni prievanu skrz konštrukciu.
  • Veľké oceľové vystuženie zaručujú optimálne statické vlastnosti.
  • Hladný hygienický a ľahko udržiavateľný povrch.

- maximálne rozmery krídla sú až do výšky 4 m a šírky 3,5 m a ich maximálna hmotnosť je 250 kg pre posuvnú možnosť a 400 kg pre možnosť výklopno-posuvné.

Farebné prevedenia dverí:

mahagón, zlatý dub, bahenný dub, višňa, borovica, orech, buk.

Systém paralelne posuvných vyklápacích dverí PSK

Tvarovo stály, veľmi dobre izolovaný viackomorový systém s optimálnou zvukovou izoláciou pre príjemné a kľudné pohodlie pri bývaní.

  • Hladký hygienický a ľahko udržiavateľný povrch rámu.
  • Optimálna stabilita vďaka kovovému vystuženiu.
  • Špeciálna kovanie pre vyklápanie a posunovanie umožňujú otváranie dverného krídla, ktoré šetria miesto, štvorstranné tesnenia a uzamykanie zabezpečujú veľké pohodlie a bezpečnosť.

Výklopno posuvné dvere umožňujú ľahko posunúť krídlo s hmotnosťou 200 kg a bezpečne ich vyklopiť. To umožňuje optimálnu ventiláciu miestnosti. Hrúbky profilu a mnoho farebných variantov k výberu v šikovnom systéme PSK s optimálnou ventiláciou.

 

Prierez profilom posuvných dverí:

Realizácie posuvných dverí a presklení:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie