Zimná záhrada - Ultra teplá

Táto zimná záhrada bola navrhnutá pre každého, kto ju chce používať celý rok. Základnou výhodou tohto riešenia je výkon a maximálna tepelná izolácia pri zachovaní funkcie zimnej záhrady. Systém má výborné tepelnoizolačné vlastnosti a je esteticky príjemný. Teplá zimná záhrada vznikla kombináciou Schilling 1000+ s vertikálnymi stenami systému Aluprof MB 86.

Pomocou strechy Schilling 1000 môžeme vyrobiť jednoduchú montáž; jedna alebo dve podkrovné strechy. Systém je tepelne dobre izolovaný na každom tesnení, pásik na čap. Jeho výhodou je vysoká vytrvalosť. Použitím hliníkových profilov v krokve a dodatočnými pevnosťami je možné navrhnúť strechu veľkej veľkosti. Steny zimnej záhrady sú vyrobené na bočnom systéme Aluprof MB 86. Vďaka tomuto systému navrhujeme záhradné steny ako jednoduché fixné zasklenie, okná, balkónové dvere, vstupné dvere a sklopné a posuvné dvere. Súčasťou tohto systému sú aj výťahové a posuvné dvere HS59 a ľahké skladacie dvere na báze MB-Slide systém.

Ideálnym sledovaním každej zimnej záhrady sú rolety, siete proti komárom, okenice, okná (ktoré poskytujú dodatočné vetranie) LED osvetlenie alebo dokonca sebestačné okná, ktoré pomáhajú udržať zimnú záhradu čistú.

Strešný systém Schilling 1000+

Strešný systém Schilling 1000+

Schilling 1000+ je jeden z najteplejších systémov dostupný v Európe. Vďaka použitiu modifikovaných tepelnoizolačných vložiek , taktiež je možné použiť aj dodatočnú tepelnú izoláciu, v tom prípade sú dosiahnuté veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti. Dokonalú a tesnú ochranu proti vetru poskytuje ukončovací profil. Tento strešný systém je vhodný na celoročné používanie do zimných záhrad. Tieto profily spĺňajú požiadavky nemeckej normy EnEV.

Zvláštnosťou je moderný design vnútorných a vonkajších ukončovacích profilov. Tvar žľabu je charakteristický tým, že má polkruhový tvar.

Tepelne izolované nosné stípyje možné dodatočne zosilniť použitím oceľových výstuh. To nám umožní širšiu strešnú konštrukciu a to do 6000mm bez toho aby bolo nutné použiť ďalšie nosné stĺpy. Zlepšená statika poskytuje väčšie rozostupy medzi nosnými stĺpmi. Konštrukcia má jednoduchú montáž, taktiež profil žľabu sa spojí s montážnymi otvormi konštrukcie alebo je možnosť montovania do steny.

 

Systém vertikálnych stien MB 86

Systém vertikálnych stien MB 86
  • Uf=0,57 W/m K
  • hĺbka krídla 86 mm štandardné zasklenie - trojsklo 44 mm
  • vysoká odolnosť profilov
  • široké tepelné mosty v novom tvare
  • tesnenia (zasklievacie a centrálne) vyrobené zo syntetického kaučuku EPDM
  • možnosť použitia aerogelu - materiál s vysokou tepelnou izoláciou

Realizácie zimných záhrad:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie