Zimná záhrada

Studená zimná záhrada bola navrhnutá pre použitie v letnej sezóne. Cieľom je poskytnúť ochranu pred dažďom, vetrom a slnečným žiarením. Profily nemajú žiadnu tepelnoizolačnú výplň, používa sa iba jeden typ zasklenia. Systém sa väčšinou používa na zastavenie dažďa, vetra a iných poveternostných podmienok, ale tiež slúži ako prídavná izba v letnej sezóne. Je to definované jednoduchou výrobou a montážou, čo nám umožňuje ponúknuť cennú cenu. Systém je založený na streche Schilling 3000 kombinovanej s vertikálnymi stenami od Aluprof MB-45.

Strecha Schilling 3000 sa ľahko vyrába a montuje. Je to definované vysokými statickými parametrami, ktoré umožňujú navrhnúť výstavbu veľkých zimných záhrad. Poznámka, ktorá stojí za aspekt, je estetická. Systém je dostupný v celej farebnej palete RAL, štrukturálnom laku a tiež vo farbe dreva. Nasledovaním strechy sú zvislé steny vyrobené z chladných profilov bez tepelnoizolačných výplní. Najbežnejšie používaným systémom je Aluprof MB-45, ktorý umožňuje používanie pevných zasklení, okien, dverí a systémov posuvu, ako sú systémy MB-SLIDE, MB-23P a systémy sklápacích dverí.

Strešný systém Schilling 3000

Strešný systém Schilling 3000

Schilling 3000 je strešný systém určený predovšetkým pre strechy terás, parkovacích miest, vstupov do budov, bez použitia tepelných mostov v profiloch. Využitie strešného systému Schilling 3000 Vás ochráni pred vonkajšími poveternostnými podmienkami, chráni pred snehom, vetrom či padajúcim lístim.

Hliníkové systémy sú estetické a odolné. Extrémne odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a korózii. Strecha je jednoduchá a bezpečná ľahko sa montuje (malý počet dielov pre montáž). Možnosť konštrukcie do 5400 mm bez oceľových konštrukcií.

Atraktívny dizajn profilov, práškový lak, široký výber tvarov a typov striech. Dodatočná technológia povrchovej úpravy Dekoral (štruktúra dreva) a Eloxal zušľachťuje povrchovú vrstvu. Je možné ukryť odtokovú rúru do vnútra nosných stĺpov a oceľové profily do vnútra hliníka.

 

Systém vertikálnych stien MB 45

Systém vertikálnych stien MB 45
  • široké možnosti uplatnenia rôznych funkcií a spôsobu otvárania okien a dverí
  • kompatibilný systém zo systémami okien, dverí, posuvnými a harmonikovými
  • systém odolný a jednoduchý na montáž
  • bohatá farebná škála z palety RAL a drevo imitujúce laky

Realizácie zimných záhrad:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie