Zimná záhrada - Teplá

Táto zimná záhrada bola navrhnutá pre každého, kto ju chce používať celý rok. Základnou výhodou tohto riešenia je pomer cena / výkon. Systém má dobré tepelnoizolačné vlastnosti a je esteticky príjemný. Teplá zimná záhrada vznikla kombináciou Schilling 2100+ s vertikálnymi stenami systému Aluprof MB 70.

Pomocou strechy Schilling 2100 môžeme vyrobiť jednoduchú montáž; jedna alebo dve podkrovné strechy. Systém je tepelne dobre izolovaný na každom tesnení, pásik na čap. Jeho výhodou je vysoká vytrvalosť. Použitím hliníkových profilov v krokve a dodatočnými pevnosťami je možné navrhnúť strechu veľkej veľkosti. Steny zimnej záhrady sú vyrobené na bočnom systéme Aluprof MB 70. Vďaka tomuto systému navrhujeme záhradné steny ako jednoduché fixné zasklenie, okná, balkónové dvere, vstupné dvere a sklopné a posuvné dvere. Súčasťou tohto systému sú aj výťahové a posuvné dvere HS59 a ľahké skladacie dvere na báze MB-Slide systém.

Ideálnym sledovaním každej zimnej záhrady sú rolety, siete proti komárom, okenice, okná (ktoré poskytujú dodatočné vetranie) LED osvetlenie alebo dokonca sebestačné okná, ktoré pomáhajú udržať zimnú záhradu čistú.

Strešný systém Schilling 2100

Strešný systém Schilling 2100

Schilling 2100 je strešný systém vhodný do čiastočne ohrievaných letných zimných záhrad. Použitím širokých tepelne izolačných mostov je možné dosiahnuť veľmi dobrých izolačných vlastnosti. Nosné stĺpy môžu byť dodatočne tepelne izolované. Je to najpoužívanejší systém s tepelným mostom, ktorý ponúka vysokú kvalitu za priaznivú cenu.

Hliníková konštrukcia strechy je jednoduchá a bezpečná. Ľahké a jednoduché primontovanie k stene a žľabu. Jednoduché rezanie profilov v pravom uhle, nezávisle od sklonu strechy.

Oceľové výstuhy sú ukryté vo vnútri hliníkových profilov. Povrchy vyrobené z hliníka sú hladké, ľahko sa udržiavajú a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Dodatočná technológia povrchovej úpravy Dekoral (štruktúra dreva) a Eloxal zušľachťuje povrchovú vrstvu. Veľký výber jednotlivých typov striech a možnosť použitia rôznych materiálov s rôznymi hrúbkami.

 

Systém vertikálnych stien MB 70

Systém vertikálnych stien MB 70
  • Uf = 1,0 W/mK
  • možnosť použitia špeciálnych izolačných vložiek
  • vysoká odlonosť profilu
  • najpoužívanejší systém tesnenia zo syntetického kaučuku EPDM
  • možnosť dvojfarebnej konštrukcie
  • možnosť zasklenia do 51 mm
  • možnosť použitia ukrytého krídla

Realizácie zimných záhrad:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie