Zimné záhrady

Zimné záhrady môžu mať rôzne formy a tvary podľa želania ich užívateľov. Bezpečnosť je veľmi dôležitá záležitosť pri vytváraní záhrad. Záhradné strechy by mali byť vyrobené z hliníkových profilov určených na konštrukciu strešných prvkov. To však nie je vždy prípad. Mnoho spoločností používa okenné alebo fasádne profily, ktorých účel je úplne odlišný. Ich cena je o niečo lepšia, ale nestojí za to riziko. Pred navrhnutím záhrady by sa mali robiť výpočty štruktúr zaťaženia strechy a trámov, berúc do úvahy vplyv atmosférických podmienok, najmä sneženie. Tieto výpočty majú obrovský vplyv na rozloženie nosných stĺpov, krokví a rozhodnutie o možnom použití dodatočných oceľových podperiek. Okná umiestnené na streche by mali byť dodatočne vytvrdené a / alebo bezpečné. Pred rozhodnutím o kúpe záhrady stojí za to, aby ste sa uistili, aké materiály používa dodávateľ a či bude záhrada v bezpečí. V mnohých prípadoch je len nesprávnym rozhodnutím len cena.

Pomocou našich strešných systémov Schilling 1000+, 2100 a 3000, ako aj vertikálnych stien systému Aluprof sme schopní postaviť záhrady rôznych tvarov s jednostrannými, dvojitými a viacstupňovými strechami.

 • Zimná záhrada - Ultra teplá

  Systém vhodný na celoročné používanie do zimných záhrad. 

 • Zimná záhrada - Teplá

  Teplá zimná záhrada bola navrhnutá pre každého, kto ju chce používať celý rok. Základnou výhodou tohto riešenia je pomer cena/výkon.

 • Zimná záhrada

  Studená zimná záhrada bola navrhnutá pre použitie v letnej sezóne. Cieľom je poskytnúť ochranu pred dažďom, vetrom a slnečným žiarením.. 

 • Štandardné varianty konštrukcie

  Sme schopní postaviť záhrady rôznych tvarov s jednostrannými, dvojitými a viacstupňovými strechami. 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie