Vitajte na stránke spoločnosti Fenster s.r.o.

O spoločnosti Fenster s.r.o.

O spoločnosti Fenster s.r.o.

Spoločnosť FENSTER s.r.o, poskytuje predaj, montáž a odborné poradenstvo v problematike plastových okien, dverí, hliníkových okien a dverí a príslušenstva ako sú parapety, tieniaca technika, terasové strechy a zimné záhrady. Sme tím pracovníkov, ktorý sa vyznajú vo svojom obore svedčia o tom dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby a montáže okien. Taktiež aj certifikáty, ktoré sme získali v spolupráci so špičkovými firmami na Slovensku a taktiež máme skúsenosti s montážou a plastovými oknami v Nemecku, nakoľko spolupracujeme s nemeckými firmami a pôsobíme aj na nemeckom trhu.

Našim zákazníkom sa vždy snažíme ponúknuť len to najvhodnejšie riešenie, pre maximálnu spokojnosť a úsporu finančných prostriedkov, nakoľko vám chceme za vaše peniaze poskytnúť kvalitný tovar a služby, ktoré vám budú spokojne slúžiť veľa rokov. K skvelej cene a výbornej kvalite ponúkamé najlepšie služby na trhu a to v odbornom poradenstve, montáži, záruke, v záručnom a pozáručnom servise. Typizované okná vám dodáme v najrýchlejšom možnom termíne, nakoľko sa snažíme poskytnúť zákazníkom okná na mieru. Pre poskytnutie čo najvyššieho komfortu a spokojnosti pokladáme záujmy zákazníka na prvé miesto.

Ponuka služieb:

 • Plastové okná

  Široká ponuka plastových okien a dverí z profilov od renomovaných výrobcov. 

 • Hliníkové okná

  Profesionálne riešenia presklenií, okien a dverí z najlepších hliníkových profilov.

 • Dvere

  Hliníkové, plastové a posuvné dvere do exteriéru aj interiéru v ponuke od renomovaných značiek.

 • Zimné záhrady

  Profesionálne riešenia zimných záhrad postavených z najlepších hliníkových profilov.

 • Garážové brány

  Kvalitné garážové brány prispôsobené presne pre Váš dom.

 • Tieniaca technika

  Moderné a najpredávanejšie typy žalúzií - interíérové, exteriérové, vertikálne, markízy a rolety.

Novinky v oblasti hliníkových a plastových okien:

 • Posuvné dvere HST

  Posuvné dvere Vám prenášajú záhradu, terasu alebo balkón do domu a zaisťujú tak veľkorysú úpravu obytných priestorov. Aby boli tiež pri dodatočnej inštalácii do starších domov potrebné iba malé stavebné úpravy, je program posuvných dverí perfektne prispôsobený rôznym rozmerom a veľmi individuálnym požiadavkám.

  čítaj viac -->

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady môžu mať rôzne formy a tvary podľa želania ich užívateľov. Bezpečnosť je veľmi dôležitá záležitosť pri vytváraní záhrad. Záhradné strechy by mali byť vyrobené z hliníkových profilov určených na konštrukciu strešných prvkov. To však nie je vždy prípad. Mnoho spoločností používa okenné alebo fasádne profily, ktorých účel je úplne odlišný.

  čítaj viac -->

 • Vchodové dvere LuxThermo 90

  Vstupné dvere sú najdôležitejším prvkom každého domu. Majú chrániť pred chladom, dažďom a vlámaním. Sú to naše vitríny, preto musia spĺňať niekoľko požiadaviek na splnenie individuálnych očakávaní každého z nás. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli kombinovať tie najvýraznejšie značky a kvalitné panely s veľmi teplými a stabilnými dverami z hliníkových profilov. V dôsledku toho boli vytvorené vynikajúce dvere LuxThermo 90.

  čítaj viac -->

Naši partneri:

Naši partneri:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie